Murrab kinosaalidest erinevatesse eluvaldkondadesse

Pimedate Ööde filmifestivali kõige idapoolsem alafestival KinoFF paistab tänavu silma eelkõige eri valdkondade põneva sidumisega.

KinoFFi NFTd

KinoFF on saanud esimeseks festivaliks, kus osaluse tõendamiseks kasutatakse mitteasendavat vara (NFT). Koostöös ettevõttega ZenFrogs Lab on festivalitiim loonud NFT-de piiratud kollektsiooni spetsiaalselt KinoFFi jaoks. Need NFT-d tõendavad sinu kohalolekut festivalil.

Kinoff Fashion Show

12. novembril, kell 16:30, Kohtla-Järve Kultuurikeskuses (Keskallee 36)

De Structura

KinoFF Industry

25. novembril, 17:00 - 22:00

Ida-Viru maitseseiklus

#### KinoFF ja Ida-Virumaa turismiklaster on loonud ideaalse retsepti IDA/VIRU avastamiseks - maitseseiklus.

KinoFF 2022

PÖFF festivali alafestival KinoFF toimub 12. - 27. novembril kolmes Ida-Virumaa linnas.

Kino lastele ja noortele

Armastus kino vastu algab lapsepõlvest.

Laste multimeediapäevad

KinoFF festivali raames toimuvas Kohtla-Järvel, Jõhvis ja Narvas laste multimeediapäevad.

Kinoklubi teine hooaeg KinoFF festivali lävel

Kinoklubi toimub KinoFF festivali raames ja pakub võimalust avastada kaasaegsete filmide konteksti ja eripära.

Filmilaager “OBJEKT: shorts“ stardib KinoFF festivali raames 13.septembril.

Juba teist aastat järjest korraldab Narva loomeinkubaator OBJEKT online-filmilaagri “OBJEKT: shorts”, kuhu on oodatud kõik soovijad sõltumata vanusest ja oskustest. Laager on mõeldud nendele, kes soovib jagada teistega oma lugusid läbi kaasaegseid visuaalseid kujutisi ning rääkida tähtsatest asjadest suure publiku ees.

Tööpakkumine: turundus- ja kommunikatsioonijuht

KinoFF ootab oma meeskonnaga liituma turundus- ja kommunikatsioonijuhti. Vaata, kas see pakkumine on Sinu jaoks või soovita sõbrale!

PÖFF alustab uue koolitusprogrammiga Ida-Virumaal

PÖFF käivitab 2022. aastal Ida-Virumaal uue filmialase täiendõppeprogrammi ehitajatele, elektrikutele, õmblejatele, fotograafidele, samuti spetsiifilise erialata, ent aktiivsetele inimestele, kes on huvitatud erinevat liiki tehnilistest või administratiivsetest töödest filmigruppides.

Saage tuttavaks: OBJEKT: Shortsi žürii

Programmis OBJEKT: Shorts osalesid 16-35 aastased noored. Oktoobrikuu jooksul omandasid nad teoreetilisi teadmisi Eesti filmitööstuse professionaalidelt ja tegid samaaegselt ka omi lühifilme. OBJEKT: Shorts on ühe kuu vältel läbiviidav loominguline veebilaager. Programmis osalejad tegid ekspertide hoolika käe all läbi kõik lühifilmi tootmise etapid.

Muudatus ajakavas

Meil on üks kiire teadaanne Teile. Tehnilistel põhjustel oleme sunnitud vahetama omavahel kahte filmiseanssi. Täna näitame avamistseremoonial filmi “Südametunnistus”, mis lummab vaatajate südameid.

KinoFFi filmiklubi kolmandal kohtumisel näidatakse Itaalia draamat

Kinoffi filmiklubi kolmas kohtumine toimub 21. oktoobril kell 18.00. Narva loomeinkubaatorisse OBJEKT on oodatud kõik huvilised, kes soovivad nautida ehtsat filmiklassikat hubases õhkkonnas ja arutada seda filmieksperdiga.

KINOFFi filmiklubi teisel kohtumisel vaatame "Kesköiset kauboid"

7. oktoobril kell 18.00 toimub Kinoffi filmiklubi teine kohtumine. Narva loomeinkubaatorisse OBJEKT on oodatud kõik huvilised, kes soovivad nautida ehtsat filmiklassikat hubases õhkkonnas ja arutada seda filmieksperdiga.

Kandideeri KinoFFi vabatahtlikuks!

Poleks vabatahtlikke, poleks ka Pimedate Ööde filmifestivali. Nõnda lihtne see ongi. Ka sel aastal ootab PÖFF endale appi kõiki neid, kes on valmis panustama ühe Põhja-Euroopa suurima filmiürituse korraldamisse.

Kinoff esitles tänavust plakatit

Novembris toimuv PÖFFi harufestival Kinoff avalikustas selle aasta plakati, mis on valminud Ida-Virumaa kunstnike koostöös.

Kinoff avab septembris uue filmiklubi

**23. septembril kell 18 avab uksed Kinoffi filmiklubi. Narva loomeinkubaatorisse OBJEKT on oodatud kõik huvilised, kes soovivad nautida hubases õhkkonnas filmiklassikat ja täiendada oma teadmisi.**

Station Narva ettevõtluspäeval räägitakse filmitööstusest

Muusika- ja linnafestivalil Station Narva toimub sel reedel ettevõtluspäev, kus arutatakse ka filmitööstuse arengusuundi.

Kinoffi-kolmas-hooaeg

KinoFF on Pimedate Ööde filmifestivali PÖFF erifestival.

Pop-up näitus „Cosplay Eestis“

Laupäeval, 14. novembril algab festivali kinoFF raames loomeinkubaatori OBJEKT organiseeritud OBJEKTiCON. Ürituste sari sisaldab töötubasid, kus räägitakse, kuidas saada cosplayer’iks, koomikseid joonistada, fotosid stiliseerida ja palju muud.

Ajakava

Festivali avab Andrei Konchalovski film "Kallid seltsimehed!"

KinoFFi avafilmiks on tänavu PÖFFi elutööpreemia omaniku Andrei Kontšalovski film "Kallid seltsimehed!". Filmifestivali avamine toimub 13. novembril kell 19:00 Kohtla-Järve Kultuurikeskuses.

KinoFFil linastub Sillamäel filmitud Lauri Randla debüütfilm „Hüvasti, NSVL”

KinoFFil linastub eesti režissööri Lauri Randla film „Hüvasti, NSVL”, mis ainsana Eesti filmidest võistleb Pimedate Ööde filmifestivali debüütfilmide konkursil.

Festivali põhiprogramm toob vaatajani uusi Vene filme

KinoFFi põhiprogrammi kuulub 2020. aastal linastunud filmi - Vene filmiloome paremikku kuuluvad filmid ja uuemad kodumaised teosed.

PÖFF laieneb üle terve Eesti

Esimest korda saab Pimedate Ööde filmifestivali külastada igas Eestimaa nurgas, kuhu ulatub internet.

KinoFF 2022

KinoFF on Pimedate Ööde filmifestivali PÖFF erifestival.

KinoFF Kohtla-Järvel

KinoFF festivali traditsiooniline avamine toimub Kohtla-Järvel.

KinoFF Jõhvis

**Jõhvi on teine KinoFF festivalilinn.**

KinoFF Narvas

**Narva on kolmas KinoFF festivalilinn.**

PÖFF aitab päästa metsi

Pimedate Ööde filmifestival annab iga festivalile esitatud linateose registreerimistasust ühe euro lageraiete peatamiseks.